استیج تلویزیون شهری

بدون شک استفاده از تلویزیون شهری در استیج و کنسرت را دیده اید ، این رسانه تصویری در داخل سالن های کنسرت می تواند تاثیر چشمگیری بر روی مخاطبان داشته باشد.استفاده از تلویزیون شهری در سالن های استیج بیشتر در طراحی استیج استفاده می شود و با  ایجاد صفحه نمایش خیره کننده باعث جذب مخاطبان می شود .

استیج تلویزیون شهری

 
تلویزیون شهری استیج و کنسرت که از نوع تلویزیون شهری داخل سالن می باشد بر اساس استاندارد های تلویزیون شهری داخل سالن ساخته شده است و با کیفیت درجه یک مناسب برای پخش انواع ویدیو صدا و تصویر می باشد این نوع تلویزیون شهری از کیفیت بالا به اندازه تلویزیون های خانگی برخوردار است و تصاویر را با وضوح بسیار بالا نمایش می دهد ،البته به تازگی تلویزیون های خارج سالن نیز برای استیج طراحی شده است تا در شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم بوده و در مقابل نور آفتاب تصاویر به درستی نشان داده شود. تلویزیون شهری استیج و کنسرت با نمایش تصاویر خیره کننده و افکت های ویژه در کنسرت می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. این تلویزیون ها به صورت افقی ، عمودی در اطراف سالن استیج ، و به صورت محدب و… با توجه به نظر طراحان دکود استیج قابل سفارش می باشد.
فواید تلویزیون شهری استیج و کنسرت
این نوع تلویزیون ها موجب زیبایی سالن های کنسرت و استیج می شوند.
با ایجاد افکت و جلوه های ویژه می توانید تصاویر خیره کننده ای را در این تلویزیون ها نشان دهید.
با ایجاد افکت های نوری زیبا می توانند بسیار تاثیر گذار باشند
تلویزیون شهری کنسرت به دلیل ویژگی هایی که دارند قایل حمل می باشد
مناسب برای نمایش تبلیغات با کاربردهای تجاری با وضوح بالا می باشند.
شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع تلویزیون شهری ، قیمت تلویزیون شهری و دریافت مشاوره در خصوص خرید تلویزیون شهری استیج و کنسرت با کارشناسان وب سایت رسمی کیان اسکرین  ارتباط برقرار کنید.
 
مطالب مرتبط

  [تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
  شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
  تنظیمات

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  8 + 5 = ?