اهمیت زمان شات در تصاویر تلویزیون شهری

اهمیت زمان شات در تصاویر تلویزیون شهری

اگر پست های ما را دنبال کرده باشید تا کنون حتما به مزیت استفاتده از انواع تلویزیون شهری پی برده اید و قطعا می دانید استفاده از این ابزار تا به چه اندازه خواهد توانست به کسب و کار شما رونق ببخشد همان طور که تجربه به ما ثابت کرده است تلویزیون تبلیغاتی شهری به چه اندازه می تواند کسب و کار های کوچک و در حاشیه را در ذهن عموم مردم برای خرید جا بندازد. از این رو برای آشنایی بیشتر با تلویزیون شهری سعی می کنیم شما را با علم روز این ابزار آشنا نماییم بنابراین پیشنهاد می گردد پست امروز را از دست ندهید و با ما همراه باشید.
ممکن است شما نام کیوب با کس(cube box)  را شنیده باشید. در واقه هر کیوب باکس از به هم پیوستن دوویدیووال تشکیل شده که معمولا عمق تفریبی 1 متر را دارا می باشد. حالا که با این اصلاح آشنا شده اید کلمات مکمل این اصطلاح را تشریح می کنیم.
 : ( shutter time )
به مدت زمانی گفته می شود که به دلیل محدودیت چشم انسان و سرعت بالای تصویر نمی توان تصویر را تشخیص داد. شاید برایتان جالب باشد این مدت زمان برای شما 1/25 ثانیه می باشد.  احتمالا سرعت شات را شما در عکاسی شنیده باشید ولی در تلویزیون های شهری هم کاربرد دارد. در واقع سرعت شاتر یکی از سه مولفه مهم در ثبت تصاویر و عکاسی می باشد. در پست های آتی بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت و در مورد مولف های مختلف آن توضیح خواهیم داد. لطفا ما را به دوستان و آشناینی که فکر می کنید نیاز به تلویزیون شهری یا همان تلویزیون تبلیغاتی شهری دارند معرفی نمایید.
 
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگذارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  8 + 2 = ?