تاثیر اشکال مختلف در تلویزیون شهری

در این بخش می خواهیم تاثیرات تابلو روان ها را با طرح ها و اشکال مختلف رو برای شما تشریح کنیم . که در دنیای تکنولوژی در تبلیغات یکی از مهم ترین عوامل اشکال و چشم نواز بودن انها می باشد. قطعا شما هم بر این باور هستید که هر چقدر اشکال جدید تر باشد و کمتر دیده شوند بیشتر چشم های ریز بین مشتریان را به خود جلب می کنند .

تاثیر اشکال مختلف در تلویزیون شهری

در این بخش می خواهیم تاثیرات تابلو روان ها را با طرح ها و اشکال مختلف رو برای شما تشریح کنیم . که در دنیای تکنولوژی در تبلیغات یکی از مهم ترین عوامل اشکال و چشم نواز بودن انها می باشد. قطعا شما هم بر این باور هستید که هر چقدر اشکال جدید تر باشد و کمتر دیده شوند بیشتر چشم های ریز بین مشتریان را به خود جلب می کنند . این قاعده در مورد تابلو روان ها هم صدق می کند و مجموعه کیان ال ای دی سعی کرده است که در این راه از رقیب های خود عقب نماند و به همین دلیل در این راستا شروع به تحقیقات گسترده ای دست داده است و اطلاعات خود را در این باره در این مقاله به شما عزیزان تقدیم می کند .

تابلو روان ها نقش بسیار مهمی در تبلیغات محلی دارد و این یک گزینه خیلی راحت برای تبلیغات صاحبان کسب و کار می باشد که این روزه پیشرفت  و گسترش چشم گیری داشته است .

تابلو روان ها بعد از مدت ها که فقط در اشکال مربعی ساخته میشدند و تقریبا دید گاه یک نواختی را در چشم مشتریان پیدا کرده بودند نیاز به پیشرفت و نو اوری جدیدی در ساخت بود که این نوآوری به ساخت فریم های تابلو روان به شکل های استوانه ای ، گرد ، خمیده ، تابلو روان های ال شکل و ... شده اند

در این نو اوری تنها فریم ها و شاسی های تابلو روان نبودند که باید به اشکال و سایز های دیگر تولید و عرضه می شدند

ماژول های تابلو روان ، نوع برد کنترلی و نوع منبع تغذیه هم به شدت دی این راه موثر و مهم بودند که توانستند با این نوع فریم و شاسی ها سازگاری پیدا کنند .

شما می توانید ایده های خود را در مورد تابلو های روان و تبلیغات محلی با ما به واقعیت تبدیل کنید

کیان اسکرین  مفتخر است که با تولید و ساخت بیش از صد ها تابلو روان و تلویزیون شهری در تهران و تمامی شهرستان های ایران گامی نو را در این عرصه برداشته است که توانسته محصولات و خدمات خود را از مرز رد کند و به کشور های همسایه هم برساند .

شما می توانید  از طریق شماره تلفن های زیر به صورت رایگان از ما مشاوره بگیرید و بهترین تبلیغات را برای محیط کاری خود انتخاب کنید .

مهندس مجتبی کیانی :09122876523

مهندس مرتضی کیانی :09125962967

دفتر فروش و نمایشگاه : 02177687411

 

 

مطالب مرتبط

  [تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
  شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
  تنظیمات

  این پرونده را به اشتراک بگذارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  8 + 4 = ?