تلویزیون شهری in door یا out door

با توجه به فراگیر شدن تلویزیون های شهری و استفاده این نوع تلویزیون ها در مکان های مختلف تولید کنندگان تلویزیون شهری اقدام به ساخت ماژول های داخلی و بیرونی نموده اند که  در این مقاله سعی شده است در مورد هر دو نوع تلویزیون شهری بحث شود در این مقاله سعی شده است که از حداقل کلمات تخصصی استفاده شود 

تلویزیون شهری in door یا out door

در بحث ساخت و تولید تلویزیون های شهری واژه های داخلی و خارجی به گوش می خورد و فروشندگان از این دو واژه استفاده می کنند . حال سوال اینجاست که این واژه ها به چه معنی می باشند . 
در صنعت تابلو سازی چند فاکتور مهم وجود دارد که می توان به آن تکیه کرد . 
کیفیت ، شدت نور ،پرتاب نور ، ضد آب و ضد ضربه بودن ، قابلیت جذب مشتری و ...
این فاکتور ها فاکتور های مهمی بودند که می توان برای خرید یک تابلو روان ایده آل بر روی آنها مانور داد حال با دو دسته جدا از تابلو های روان و تلویزیون های شهری به اسم تلویزیون های داخلی و تلویزیون های بیرونی مواجه می شویم که بیشتر برای تلویزیون های شهری فول کالر استفاده می شوند . 
تلویزیون های شهری داخلی (in door)
این نوع تلویزیون های شهری همان طور که از اسمشان پیداست مناسب برای فظای داخلی می باشند . این به این معنا نیست که این تلویزیون های شهری نمی توانند در فظاهای داخلی تصاویر را نمایش یا نصب شوند . 
تلویزیون ها شهری داخلی از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار هستند که پرستیژ و کلاس کاری محیط های اداری و تجاری را به خوبی می توانند رعایت کنند . این نوع تابلو ها به دلیل اینکه مخاطب از فاصله نزدیک به ان می باشد باید شدت نور کمتری داشته باشد تا مخاطب به راحتی به تلویزیون نگاه کند . این تلویزیون ها با توجه به ظرافت بیشتر خود دارای کیفیت بیشتر و تراکم پیکسلی کمتری می باشند که این قضیه باعث می شود تا طیف های نوری به خوبی نمایش داده شود و تفکیک بین رنگ ها از کمترین فاصله معلوم باشد . 
کیان ال ای دی با توجه به سابقه فعالیت در ساخت و تولید تلویزیون های شهری داخلی و خارجی و با بهره گیری از تکنولوژی های روز قادر به ساخت تلویزیون های شهری مختلفی با کیفیت های قابل قبول در میان مشتریان و مخاطبان می باشد 
تلویزیون های شهری بیرونی (out door) 
این تلویزیون های شهری با توجه به اسم آنها مناسب برای فضا های بیرونی می باشند . و این جمله به این معنا نیست که نمی توانیم تلویزیون های شهری بیرونی را در محیط های داخلی نصب و استفاده کرد . بلکه این نوع تابلو ها را می توان هم در محیط های داخلی و بیرونی نصب و استفاده نمود . 
اولین تفاوت تلویزیون های شهری بیرونی با داخلی که دارد و بیشترین توجه را از طرف مشتریان دارد قیمت بالای تلویزیون های شهری بیرونی نسبت به تلویزیون های شهری داخلی می باشد . 
این تلویزیون های شهری با توجه به کیفیت ، شدت نور و پرتاب نور بسیار بالایی  که دارد می توان گزینه خوبی برای تبلیغات محیطی در همه نقاط شهر بود این تابلو ها با توجه به پرتاب نور انها و روز دید بودن به صورت کاملا مشخص می توان تصاویر خود را در روز نمایش داد . 
تلویزیون های شهری بیرونی با توجه به محل نصب آنها و شرایط جوی طول سال به صورت ضد آب ، ضد گرد و غبار و در برابر نور مستقیم افتاب دچار تغییر شکل نمیشوند . 
برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در مورد نصب و راه اندازی تلویزیون شهری در مکان خود می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید 
09122876523
09125962967
 
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگذارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  8 + 6 = ?