راهنمای انتخاب طرح و رنگ تابلو روان

همان طور که در قسمت های قبل گفته شد، برای جذب مشتری و فروش بیشتر بهتر است از تابلو روانی استفاده کنیم که حس آن صنف را به مشتری القا کند. در این قسمت می خواهیم درباره رنگ های مورد استفاده در تابلوروان های فست فود و رستوران ها صحبت کنیم.

راهنمای انتخاب طرح و رنگ تابلو روان

شما با توجه به سلیقه ی خود می توانید هر رنگی را برای تابلو روان خود استفاده کنید؛ اما اینکه آیا رنگی که انتخاب کردید مناسب است یا خیر جای بحث دارد.
برای تابلو روان های رستوران ها و فست فود ها از رنگ های گرم استفاده می شود. مانند نارنجی، قرمز، زرد-نارنجی و این قبیل رنگ ها. این رنگ ها به این سبب در رستوران ها و فست فود ها مورد استفاده قرار می گیرند که هم اشتها آور هستند و هم حس غذا را به بیننده منتقل می کنند. شما به ندرت فست فودی را میبینید که به عنوان مثال تابلو روان آبی داشته باشد. ( رنگ آبی اشتها را کم می کند، به همین دلیل توصیه می شود کسانی که رژیم لاغری دارند از بشقاب های آبی استفاده کنند)
رنگ هایی را که برای تابلو روان فست فود و رستوران مناسب بود ذکر شد. اما نکته ی دیگر این است که در اینجا نکته ی خاص بودن رعایت نشده است. اکثر تابلو روان های این اماکن نارنجی و قرمز هستند. انتخابی که شما در این قسمت می توانید داشته باشید استفاده از ترموود چوبی در کنار آن رنگ هاست.همچنین می توانید از حروف وگاسی برای تابلو روان مغازه استفاده کنید. رنگ مشگی نیز در کنار چوب یا با لگو سفید یا نارنجی بسیار مدرن و خاص است.
 
مطالب مرتبط

  [تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
  شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
  تنظیمات

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  1 + 2 = ?