چلنیوم و ویژگی های آن

بلوک SMD تمام رنگ یا ماژول های FULL COLOUR تابلو های روان قابلیت این را دارند که در حروف چلنیوم و پنل نورانی کف مورد استفاده قرار بگیرند.

چلنیوم و ویژگی های آن

در این قطعه کنترلرهای بخصوصی وجود دارد که این قابلیت را در تابلو به وجود می آورد که افکت های رنگی موجود در قطعه در هر زمانی قابل تغییر باشد.
این امر باعث می شود که تابلو چلنیوم زیباتری داشته باشید. در اینجا مقداری به شناخت تابلو های چلنیوم می پردازیم تا با آن آشنا شوید. برخلاف تصور برخی، تابلو های چلنیوم در رنگ های مختلفی وجود دارند اما رنگ طلایی و نقره ای آنها مورد توجه و استقبال بیشتری قرار گرفته اند. 
این تابلو ها در برابر فشار باد مقاومت بالایی دارند از این جهت برای تابلوی مغازه های بزرگ و همچنین تابلوی برج ها مورد استفاده قرار می گیرد. تابلو های چلنیوم در سه سایز لبه 7،9 و 11 سانتیمتری ساخته می شوند که برای برج ها یا ارتفاعات بالا تابلو با لبه ی 11 سانتی متر به دلیل این که برجستگی بیشتری به تابلو می دهند پیشنهاد می شود؛ همچنین برای فروشگاه های معمولی و ارتفاعات کم میتوان از تابلو های لبه 9 و 7 سانتی متری استفاده کرد چرا که در این ارتفاع جلوه ی بهتری دارند. تابلو های چلنیوم مناسب یکی از بزرگ ترین تولید کننده های چلنیوم شرکت اسپانیایی آلوراپید است. علاوه بر آن چلنیوم های تایوانی نیز از کیفیت خوب و قابل قبولی برخوردار می باشند.
 
مطالب مرتبط

  [تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
  شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
  تنظیمات

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  7 + 7 = ?